Üye Olacağım  |  Şifremi Unuttum  |  Aktiv. Emailim Gelmedi Email : Şifre :
Türk Halk Şiiri Ve Şairleri... Türk Halk Şiiri Ve Şairleri...

*** Türk Halk Şiiri Ve Şairleri ***

Halksiir.com Anasayfa | Forum Anasayfa | Kategori Dökümü | Kurallar | Chat | Tavsiye Et | İletişim

*** Şiir Bölümü Ve Şair Sayfaları ***

Forumda Kelime Ara :
Forum Diz :
Forum Hızlı Menu :
Forum >> GENEL BÖLÜM >> Genel Gündem ve Güncel Haberler..

Konu Okunuyor
Moderatör yok Bu kategorideki ziy.sayısı1 kişi aktif Bu konuya cevap vereceğim Bu kategoride yeni konu açacağım
19 Nisan 2017 Çarşamba Okunma :Bugün 1 Toplam 2745 Konuyu Takip Listeme ekle Bu konuya cevap vereceğim
admin (SA)
Konu-126 : %30
Mesaj-5 : %9
admin
İSTANBUL
Erkek Yaş:52
Yazar
Teşekkür Et İçeriğe puan ver Üyeye mesaj gönder Konuyu arkadaşına öner Üyenin tüm kayıtları

Konu Okunuyor Batıya batan nedir? Toplam Puan:0
0 kişi oyladı Ort.()
#458Alt

Batıya batan nedir?
Batı zihniyetinin haçlı ruhu hortladı.
Referandum sürecinde, günlerce, aylarca anlatmak istediğimiz buydu aslında; bu bir savaştı ve Türkiye Cumhuriyeti ile batı arasında yaşanan bir savaştı. Başka bir deyim ile; "Hilal ile haç' ın savaşı" idi. Yüz yıl önce, kendimize, bir şekilde, bir gömlek hazırlamışız ve bu gömleği üzerimize giyerken; batı zihniyetinin tavsiyeleriyle veya bir takım zorlamaları ile ters giymişiz. arkadan da kollarımızı bağlamışlar ki hareketlerimizi, ihtiyaçlarımızı onların istekleri doğrultusunda yapalım. Yemeğimizi onların
izin verdiği kadar yiyelim, suyumuzu onların dediği zamanda içelim. Hatta nefes alma ölçümüzü bile onlar belirlemişler. Arada bazı çabalarımızla düğümü gevşetip rahat nefes alacak duruma gelmişiz; hemen akabinde, planladıkları darbelerle kollarımızdaki, arkadan bağlı düğümleri tekrar sıkılamışlar... Şimdi karar vermişiz; bu gömlek böyle ters olmuyor, elimizi kolumuzu arkadan bağlıyorlar, bunu çevirelim ve doğru şekilde giyelim ki istediklerinde bağlayamasınlar. Bu sebep ile referandum kararı alınmış, Milletimize sorulmuş; bu gömlek eskisi gibi ters mi kalsın yoksa doğru şekilde mi giyelim? Bu defa, bu gömlek vasıtası ile kolumuzu rahatça bağlayan batı zihniyeti kudurmuş ve ğömleğin eski halde kalması için elinden gelen savaşı vermiştir. Bizde bu davayı Milli bir dava görerek savaşa karşılık verdik ve Millet olarak bu savaşı kazandık. Hortlayan haçlı zihniyeti de kolay pes etmeme kararı aldı ve savaşı başka alanlara çekmeye çalışıyor. Şimdi bu alanlara gidecek yolların taşlarını döşüyor ve ülkemiz içinde fitne üretme çabasına girmiş durumda. Biliyor ki; bizde de gömleğin ters giyilmesine alışmış veya doğrusunu o şekil zannedipte yeni şeklinin ters olduğuna kandırılmış bir çok insan var. O yüzden de cesaretini ve gücünü kullanmak için her yolu deneyecek, her türlü fitne oyunlarını oynayacak. Biz de yılmayacağız ve sabır ile oyunlarını boşa çıkarmaya devam edeceğiz. Bu savası kaybedip, bir yüz yıl daha, elimiz arkadan bağlı, onların istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarımızı gidererek yaşama şansımız yok. Bu şeytanlaşmış haçlı zihniyeti bir çok alanda karargah kurmaya yeni savaş alanları açmaya ve akla hayale gelmeyecek stratejiler geliştirmeye devam ediyor. Tek niyeti ve hedefi var; İslam' ın ana kalesi durumundaki ve gün geçtikçe duvarları sağlamlaştıran bu kaleyi yıkmak, parçalamak ve ümmetin yeşermeye hazır umutlarını kurutmaktır. Bu sebepledir ki bu kale çevresinde savaş alanları oluşturuyor, kullandığı terör maşaları, mancınıkları ile ateşler atıyor, bu ateşleri büyütmeye çalışıyor. Müslüman uyanık olmak zorundadır, o yüzden sürekli uyanık ve tetikte olarak bu keleyi, ne pahasına olursa olsun korumak zorundayız. Mazlumun ve nice masumun umudu olan bu kalede ihmalin, ihanetin ve vurdum duymazlığın vebali büyüktür. Bilerek veya uyanık olması gerekirken gaflete düşerek bu zihniyetin oyunlarına alet olan her kişi hem bu dünyada hemde ahiret gününde bu vebalin hesabını ödeyecektir.Bu şeytânî zihniyetin her kılığa gireceğini ve her türlü sinsi oyunu oynayacağını mutlaka aklımızda tutalım
Bir ana, bir baba, bir kardeş, en sevdiğimiz bir arkadaş gibi, şerbet diye zehri sunuverir de, ancak nefesimiz kesilmeye başlayınca farkederiz. Bu ülkede hem kendimiz için hem de mazlumların umudunu yok etmemek için siyasi görüşler farklı olsa da, ülkemizi ateş topuna çevirmek isteyen bu batı denilen, terörist zihniyetli, kandan beslenen soysuzlara karşı, birlikte mücadele etmeliyiz. Uyanık olalım, dikkat ile takip edelim. Oyunları sabırla bozalım inşa'Allah. Allah'a emanet olun... Halkın Şairi M. Usta.

Facebook'ta paylaş

Sitemizde Bulunan Alıntı, Makale, Şiir vb. Bütün içerikler Tamamen bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemiz Bu içeriklerden Hiç Bir Şekilde Kar Amacı Gütmemektedir. Bu yazının Yayın İlkelerini İhlal ettiğini düşünüyorsanız,İletişim den Bize bildiriniz... En Kısa Sürede Size cevap verilecektir.

İçeriğe puan verPuan ver...

Cevap yazılmadı
Cevap yazabilirsiniz Bu konuya cevap yazabilirsiniz
*

Bazı istatistiksel değerler 30 dakikada bir güncellenmektedir.Güncellenmeye 20 dakika kaldı.
 Derece  Konu  Mesaj  Aldığı Teşekkür
Mehmetaluc
Admin (SA)
Halkin_sairi (SA)
Canbaba
Yaren
Mehmetaluc  %50
Admin (SA)  %30
Canbaba  %3
Yaren  %2
Mavi  %2
Mehmetaluc  %20
Halkin_sairi (SA)  %14
Admin (SA)  %9
Cakir  %9
Eyalbuz  %9
İslamehli 2
Eyalbuz 2
Halkin_sairi (SA) 2
Osman7159 1
Seraphoca 1
 Bu Gün Online Olanlar  En Yeni Üyeler  Doğum Günü Olanlar
Birfani , Arslan53 , Nbterzi , Vaysal , Cooker19 , Seopak , Behlul , Durmus , Haydar , Mavi , Halife , Kemaldoganay , Beyza , Sairmahmutbaki , Halisi ,
Kaleli , 1 üyemizin bugün doğum günü ;Doğum gününüz kutlu olsun.
Semboller Aktif Konular & Son Konular Rastgele On Şiir Diğer İstatistikler
Yeni Konu açamazsınızYeni konu Açamazsınız
Konu Açabilirsiniz Yeni konu açabilirsiniz.
Cevap yazabilirsiniz Konuya cevap yazabilirsiniz.
Konuya mesaj yazılamaz Konu kapalı konuya cevap yazamazsınız.
(M) Moderatör
(A) Admin
(SA) Son Admin
Yalanlara Kanma Reklama Aldanma...
Yalanlara Kanma Reklama Aldanma...
Algılara Yenilmeyin....
Zavallı Müslüman...
Filistin Cephesi...
Dubai Masası & Operasyon Merkezi
Sakın Tökezlemeyin...
Atışmaya Davet
Siyonizm'in Ortadoğu'daki Hedefi
Siyonizmin Oyunları...
ÜÇ MADDELİ HADİSİ ŞERİFLER...
Berat Gecesinde Affedilmeyecek İnsanlar
Sakın Öldük Zannetmen...
SENDE Mİ ONDA MI VİRÜS BENDE Mİ
Osmanlı'nın Yıkılmasına Kapı Aralayan Filistin Ve Suriye Cephesinde Ne oldu?
...

...

...

...

...

...

...

...

...

...
Ana kategori :9
Alt Kategori :27
Toplam Konu :418
Toplam Cevap :55
Online Üye :0
Misafir :15
Toplam Online :15
En Çok Okunan Konular Cevap Alan Konular En Çok Puan Alan Konular Bu Gün Çok Okunan Konular
Hacı Taşan - Hayatı ve Bir Türkü ( Bu gün ayın ışığı...) Dinle...
Ekrem Çelebi - Hayatı ve Bir Türkü ( Olmazmıydı... ) Dinle...
Refik Başaran... (Hayatı ve Dam Başında Sarı Çiçek Dinle)
Develi Musıki Hayatına Genel Bir Bakış ve Develi Türküleri
Şiirde Kafiye Ve Redif Bilgileri...
Yıldıray Çınar - Hayatı ve Bir Türkü ( Bölemedim felek ile kozumu) Dinle...
Ümit Tokcan - Hayatı ve Bir Türkü ( Üryan geldim yine üryan giderim) Dinle...
Fon Müzikleri
3.Hece Şiir Değerlendirme Yorumları...
İmlâ Kuralları
Halk Şiirinde Hece Ve Aruz Türleri...
İmlâ Kuralları
Gözlerin... (sesli, görüntülü şiir)
Topla göçümüzü gidelim gönül...(sesli, görüntülü şiir)
Biriyiz...
Aşık Reyhani Hayatı ve Örnek Şiirleri...
Aşık Veysel Şatıroğlu Şiirlerinden Örnekler...
Şiirde Kafiye Ve Redif Bilgileri...
SERAP HOCA- UNUTMA BENİ
Rıfat ARAZ Şair-yazar (Biyografisi ve şiirlerinden örnekler...)
Dedim - Dedi Şiiri ( Seslendirme: Mustafa Zorla )
Ölme Dost!
Mustafa USTA'nın Seslendirilmiş şiirleri...
Yazık Olsun (Ayşe Yıldız )
Bu Akşam... (Video Klip Seslendiren: A..Zade)
Biriyiz...
Benim Sadık Yarim Kara Topraktır.(Aşık Veysel) Şiir ve Sesli Türküsü
TÜRKİYE NİN ÜZERİNDE BÜYÜK OYUNLAR OYNANIYOR...
Buğulu Camlara İsmini Kazımıştım Siliyorum İşte
Bu Akşam... (Video Klip Seslendiren: A..Zade)
Ekrem Çelebi - Hayatı ve Bir Türkü ( Olmazmıydı... ) Dinle...
Duvaksız Gelinin Destanı
Hacı Taşan - Hayatı ve Bir Türkü ( Bu gün ayın ışığı...) Dinle...
İmlâ Kuralları
Refik Başaran... (Hayatı ve Dam Başında Sarı Çiçek Dinle)
Yıldıray Çınar - Hayatı ve Bir Türkü ( Bölemedim felek ile kozumu) Dinle...

https://www.halksiir.com/forum | halksiir@halksiir.com
Halksiir.com © 2007 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Şairi Okudunuz mu:
Mustafa Usta

Forum Bölümü İstatistik :
Aktif Ziyaretçi:2 Online Üye:0 Üye Sayımız:225 Onay Bekleyen:0 Bugün Tekil:95 Bugün Çoğul:1103 Toplam Tekil:495124 Toplam Çoğul:2204230 İp No: 44.197.251.102

Efkan Forum V.5.0 © 2005-2007 Tasarım Kodlama Efkan Ay